Шановні колеги, дорогі друзі!

26-12-2016    Ректорат    409   

Новий рік завжди є моментом істини, коли кожен із нас прагне підвести підсумки, побудувати плани на майбутнє, помріяти та загадати найзаповітніші бажання!

Минулий рік був непростим, насиченим та водночас щасливим і успішним. Завдяки злагодженій роботі університетської спільноти ми довели, що здатні витримати конкуренцію поряд з іншими вищими навчальними закладами України, що ми сучасні, прогресивні та надійні! Ми докладаємо багато зусиль для  реалізації реформ, пов’язаних з модернізацією освіти та науки, забезпечуємо високий рівень підготовки фахівців, підтримуємо місцеві громади, намагаємось зробити життя нашого міста яскравішим і цікавішим. Продовжуємо розвивати взаємовідносини з іноземними партнерами, які сприяють більшій мобільності наших студентів і відкривають великі можливості та перспективи. Можемо пишатися і науковими здобутками наших учених!

Новий рік, безперечно, зробить нам не один сміливий виклик, але я впевнений, що ми долатимемо усі перешкоди, бо ми – велика та дружна родина! Час показав, що ми вміємо працювати злагоджено та наполегливо як єдиний механізм, мобілізувати усі сили заради збереження попередніх здобутків і зародження нових традицій та звершень, тому кожен виклик стане для нас корисним життєвим досвідом і блискучою перемогою!

Вельмишановні колеги, дорогі студенти, щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Сміливо долайте рубежі та перешкоди, мрійте та втілюйте мрії у життя! Зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту, миру та злагоди! Повірте у казку, у себе та чарівні сили новорічної ночі! Нехай Різдвяна зоря запалить у ваших серцях вогонь віри й любові, надії й оптимізму, наснаги та щастя!  Творчих успіхів, вірних друзів, підтримки рідних і добрих новин!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

З повагою, в.о. ректора
Донецького національного
технічного університету
Я.О. Ляшок