Привітання з першим вересня

1-9-2016    Ректорат    587   

Дорогі студенти, викладачі! Шановні батьки! Від імені ректорату Університету сердечно вітаю вас з початком нового навчального року та з Днем знань!

Цей особливий для нас день є першим кроком до нових відкриттів, хвилюючих звершень та блискучих перемог. Свято Першого вересня є  початком нелегкого, але неймовірно цікавого шляху до здобуття знань, професійного становлення студентів, формування їх як відповідальних свідомих громадян і справжніх патріотів, готових працювати заради розвитку України, творчо мислячих, прагнучих до пізнання, спроможних ставити перед собою мету та досягати її.

Приймальна кампанія ще триває, але вже зараз з радістю можемо переконливо запевнити, що самовідданою працею, наполегливістю, активною роботою із місцевими школами, підприємствами, бізнес-структурами й суспільною громадою ми довели, що здатні витримати конкуренцію, що ми сучасні, прогресивні та надійні!

Цього року ми мали можливість за внутрішніми екзаменам прийняти на навчання абітурієнтів із зони АТО, що є надзвичайно важливим, оскільки це не тільки вдихає життя та надію в Університет, але й підтримує вищу освіту в Донецькій і Луганській областях взагалі. Це дає змогу підтримати патріотично налаштованих випускників шкіл з окупованих територій, які висловили бажання здобувати вищу освіту в українській системі освіти задля забезпечення відбудови й розвитку сходу України.

Попереду на нас чекає напружена, але цікава робота, з якою ми пов’язуємо великі сподівання! А зараз ми продовжуємо розвивати славетні традиції минулого та впроваджувати нові, продовжуємо жити повноцінним життям!

Шановні першокурсники,  бажаємо вам стати гідними членами нашої міцної та дружньої родини, досягти своєї мети, зустріти добрих і надійних друзів, бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, із гордістю нести звання студента Донецького національного технічного університету.

Зичимо усім студентам натхнення та доброго настрою. Йдіть за покликанням серця, вдосконалюйте свої знання, втілюйте мрії у життя! Саме ви, молоді, перспективні та прогресивні, потрібні країні!

Вітаємо й батьків наших вихованців! Міцного здоров’я вам, терпіння та віри у своїх нащадків!

Вельмишановні освітяни, низький уклін вам за самовіддану напружену творчу працю, ентузіазм, віру, високий професіоналізм, винахідливість! Ваша мудрість, людяність і знання залишаються зі студентами на все життя.

Злагоди, мирного неба над головою, підкорення нових вершин знань й нових неймовірних звершень в ім’я процвітання України!

З повагою, в.о. ректора

Донецького національного

технічного університету

Я.О. Ляшок