Привітання ректора з Міжнародним днем студента

16-11-2018    Ректорат    85

Шановні студенти!

Від імені ректорату та всіх викладачів університету щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента!

Студентські роки для кожного є справжнім стартовим майданчиком у подальшому житті. Ви ‒ молоді, талановиті, завзяті, наша інтелектуальна еліта! Вам притаманні такі важливі риси, як волелюбність, соціальна активність, незаангажованість думки та невичерпний оптимізм. Тому ви –світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, що невдовзі візьметься за розбудову та реформування нашої держави!

Сьогодні Україна чекає від студентства нових неординарних дій, наполегливості в реалізації амбітних планів, потужного прориву до нової якості життя. Саме вам визначати соціальні, економічні та інтелектуальні пріоритети розвитку нашої держави. Від результатів вашого навчання й активної громадянської позиції залежить майбутнє нашої Батьківщини.

Переконаний, що ви зможете успішно реалізувати свої таланти, примножити культурну й духовну спадщину нашого народу, зміцнити авторитет України у світі.

Зичу вам яскравої студентської юності, творчої наснаги, креативних ідей, здійснення найсміливіших планів на майбутнє!

ректор Донецького національного
технічного університету