Привітання ректора з Днем працівників освіти!  (29-9-2017)

Шановні колеги!

Сердечно вітаю вас з Днем працівників освіти! Це свято є знаковим, оскільки праця освітян поєднує в собі багато професій, є джерелом нових можливостей для молоді, спонукає кожного замислитися над основними життєвими принципами мудрості, доброти й людяності.

Ви є гордістю країни, тому що обрали складний і відповідальний шлях у своєму житті – навчання та виховання молодого покоління, яке  творитиме історію нашої України.

Разом зі студентами ви проходите велику життєву та професійну школу, накопичуєте безцінний досвід на педагогічній ниві, присвячуєте своє життя нелегкій, подвижницькій, по-справжньому шляхетній професії. Від вашої компетентності, громадянської позиції та творчого підходу до справи, мудрості, толерантності залежить формування й становлення нової генерації українців. Ваші прагнення ділитися знаннями, життєвим досвідом, плекати культуру й духовність сучасної молоді заслуговують на велику повагу та вдячність.

У цей святковий день щиро зичу міцного здоров’я, життєвої стійкості, невичерпного оптимізму, натхнення, нових успіхів, благополуччя й подальшого процвітання! Нехай з Вами завжди будуть любов, повага й безмежна вдячність тих, кому Ви дали путівку в життя!

З глибокою повагою, ректор
Донецького національного