Привітання ректора щодо Дня працівника освіти  (30-9-2016)

Вельмишановні колеги!

Щиросердечно вітаю Вас з Днем працівників освіти!

Ваша праця є зосередженням багатьох професій, джерелом нових можливостей та перспектив для студентів, а у зв’язку з цим і надзвичайно відповідальною.

Навчити – це вміння, яке під силу не кожному, а ви досконало володієте цією майстерністю. Кожного дня ми вкладаємо свої знання, мудрість, душу та серце, життєвий досвід у нове покоління. Ми вчимо не тільки теоретичним знанням, але й розвиваємо вміння творчо мислити, приймати рішення, брати на себе відповідальність, бути сучасними та прогресивними, бути патріотами! Нас сміливо можна назвати щасливими людьми, бо ми бачимо та відчуваємо результати нашої плідної праці! Досягнення наших студентів – це і наша заслуга!

Шановні освітяни, ви є золотим фондом не тільки Університету, але й усієї країни! Дякую усьому колективові за самовіддану щоденну працю, невичерпну енергію, людяність, душевну щедрість, інтелігентність та працелюбство. Низький уклін за те, що у таких складних соціально-політичних та економічних умовах ви знаходите сили не тільки зберігати наші багаторічні традиції, але й примножати їх.

Від усього серця зичу вам міцного здоров’я, життєвої стійкості, щасливої долі, довгих і плідних літ життя. Талановитих вам учнів та послідовників, надійних поплічників і цікавих наукових досліджень! Нехай з’являються нові перспективи, а янгол-охоронець оберігає вас, сповнюючи життя любов’ю, вірою, добротою!

Піднесеного настрою, світлих помислів, добрих сподівань, оптимізму, віри у власні сили! Миру та добробуту!

З повагою, в.о. ректора
Донецького національного