Привітання ректора ДонНТУ з Новим роком та Різдвом Христовим

27-12-2018    Ректорат    125

Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники університету!

Щиро вітаю Вас із найсвітлішими та найулюбленішими зимовими святами – Новим роком та Різдвом Христовим, які завжди асоціюються з благодатним світлом родинного вогнища, надіями та сподіваннями на краще майбутнє!

Рік, що минає, був насичений новими звершеннями, вимагав напруженої роботи всього колективу. Він подарував нам радість перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Нам є чим пишатися й чому радіти в ці передноворічні дні!

Злагоджена робота нашої університетської громади довела, що ми конкурентоспроможні, сучасні, надійні й прогресивні! Ми пишаємося нашими студентами й науковцями, які мають вагомі досягнення, успішно захищають дисертації, здобувають учені звання та підвищують кваліфікацію. Сьогодні кожен усвідомлює, що ми єдині й незламні, а будь-які труднощі є тимчасовими!

Із щирими побажаннями звертаюся до всієї нашої великої родини! Нехай Новий 2019 рік буде щедрим на здійснені мрії, подолані перешкоди, а магічна чарівність Різдвяних свят нехай подарує Вам і Вашим близьким піднесений настрій, світлі помисли та віру у власні сили!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

ректор Донецького національного
технічного університету