Привітання ректора ДонНТУ з 1 вересня  (31-8-2017)

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ, БАТЬКИ!

Від імені ректорату Донецького національного технічного університету вітаю вас з початком нового навчального року ‒ з Днем знань!

1 вересня ‒ це день, коли починається ще один важливий життєвий етап для кожного з нас. Це новий старт і нові можливості, як для тих, хто вперше сяде за студентську лаву, так і для тих, хто вже впевнено почуває себе у статусі студента. А для викладачів і науковців це свято символізує відкриття нових професійних і дослідницьких обріїв.

Зичу всім студентам і викладачам Університету творчого натхнення на шляху підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й порозуміння, злагоди й миру! Переконаний, ваші здібності, талант, високі патріотичні почуття стануть запорукою нових визначних успіхів, котрими пишатиметься Україна.

У цей святковий день звертаюся насамперед до першокурсників. Дні вступних випробовувань залишилися позаду, і вчорашні абітурієнти стали частиною нашої великої університетської родини. Попереду на вас чекає напружена, але цікава робота, з якою ми всі пов’язуємо великі сподівання. Бажаю вам досягти своєї мети, бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, із гордістю нести звання студента Донецького національного технічного університету!

Вітаю батьків наших студентів! Міцного здоров’я вам, терпіння та віри у своїх нащадків!

Найщиріші вітання ‒ викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, виховують справжніх патріотів нашої держави. Ваша мудрість і великодушність залишаться зі студентами на все життя.

Миру всім, здоров’я, творчого натхнення й професійного зростання. Нехай у новому навчальному році виправдаються надії, реалізуються найсміливіші плани та здійсняться всі мрії!

З повагою, ректор
Донецького національного