Привітання ректора ДонНТУ Я.О. Ляшка з Великоднем

5-4-2018    Ректорат    263

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники!

Сердечно вітаю вас зі світлим та величним святом Христового Воскресіння!

Щороку ми зустрічаємо Великдень з почуттям радості й духовного очищення. Це свято дарує нам надію на краще майбутнє, живить душу та спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями, які рятують нас від рутини буденності.

Нехай цього року кожен з нас відчує такий жаданий подих квітневого вітру, прислухається, як нуртує під корою дерев свіжий сік нового життя. Плекаймо це життя, бережімо його, даруймо ніжність і турботу своїм родинам, творімо добро на землі! Нехай відійдуть у небуття всі негаразди, забудуться образи. У цей день згадаймо просту істину: справжнє щастя – дарувати любов і добро людям!

Зичу вам і вашим рідним здоров’я, радості, сили та енергії працювати для розвитку й процвітання нашого університету, міста та рідної України!

ректор Донецького
національного технічного