Привітання ректора ДонНТУ Я.О. Ляшка з Днем Конституції України

27-6-2018    Ректорат    208

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Щиро вітаю вас із державним святом – Днем Конституції України!

Конституція увійшла в наше життя як головний оберіг державності й демократії, гарант незалежності й соборності України, заклала міцний фундамент для забезпечення соціально-економічного й духовного розвитку українського суспільства, сприяла подальшому зміцненню міжнародного авторитету України.

Верховенство права, демократія та свобода, гарантовані Конституцією України, визначають наше сьогодення й майбутнє. Проте пам’ятаймо, що норми Основного Закону, якими б прогресивними й демократичними вони не були, самі по собі не змінять наше життя на краще. Тільки неухильно дотримуючись конституційних засад, ми зможемо побудувати по-справжньому успішну, сильну, розвинуту країну, яка посяде гідне місце у світовій спільноті демократичних держав!

З нагоди державного свята бажаю вам щастя, добра й віри у власні сили та нашу країну. Нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові Української держави!

ректор Донецького
національного технічного