Привітання ректора ДонНТУ Я.О.Ляшка з Новим роком і Різдвом Христовим

29-12-2017    Події , Преміум-новина , Ректорат    221

Шановні колеги, співробітники й студенти!

Сердечно вітаю Вас зі світлими й величними зимовими святами – Новим роком і Різдвом Христовим, які дарують нам радість спілкування з рідними й близькими, відчуття родинного тепла й затишку, сповнюють вірою, надією, любов’ю!

Рік, що минає, був насичений подіями, напруженою працею, новими звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Злагоджена робота нашої університетської спільноти довела, що ми здатні витримати конкуренцію з іншими вишами України, що ми сучасні, надійні й прогресивні! Ми докладаємо багато зусиль для реалізації реформ, пов’язаних з модернізацією освіти й науки, забезпечуємо високий рівень підготовки фахівців, підтримуємо місцеву громаду, намагаємось зробити життя нашого міста насиченим та цікавим. Розвиваємо відносини з іноземними партнерами, що відкриває нові перспективи перед нашими студентами.

Дорога університетська громадо! Щиро зичу вам здоров’я й сили, творчого завзяття й снаги, духовної величі й краси! Нехай Новий 2018 рік був щедрим на здійснені мрії, подолані перешкоди, а магічна чарівність Різдвяних свят нехай подарує Вам і Вашим близьким відчуття світла, добра й щастя!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

З повагою, ректор
Донецького національного