Привітання в. о. ректора ДонНТУ з 8 березня  (5-3-2016)

Чарівні жінки!

Від щирого серця вітаю вас зі святом жіночності, весни, краси та гармонії – 8 березня! Споконвіку жінка є музою, берегинею родинного затишку, традицій та духовних святинь нашого народу. Ми пишаємося вашою вродою, захоплюємося вашою чарівністю, вклоняємося перед вашою багатогранністю: ніжністю,тендітністю та водночас рішучістю, наполегливістю, сміливістю!

У цей день кожен чоловік має подякувати вам за теплі затишні вечори, за підтримку, за натхнення, за надійну опору, блискучий розум, мудрість та любов!

Весняного вам настрою, тепла та гармонії в душі, нехай оминають вас труднощі! Сили духу, терпіння, віри! Зичу вам благополуччя, справжнього щастя, кохання, щирих посмішок та яскравих барв у житті! Міцного здоров’я та днів, зігрітих теплом та любов’ю рідних, осяяних новими успіхами та звершеннями!

З повагою та найкращими побажаннями,
в.о. ректора
Донецького національного