Зустріч студентів ДонНТУ з представниками Красноармійського ПФУ  (4-11-2016)

Третього листопада 2016 року у стінах Донецького національного технічного університету відбулася зустріч представників Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України (м. Покровськ) зі студентами 1-4 курсу факультету економіки та менеджменту, майбутніми бухгалтерами, фінансистами та менеджерами з персоналу.

Студенти та викладачі-куратори груп почули цікаву й актуальну інформацію щодо легалізації заробітної плати, роботи веб-порталу ПФУ, його ресурсних можливостей, сучасного стану пенсійної системи та її реформування.

Під час заходу особливу увагу було приділено впливу реформ, які вже сьогодні відбуваються у сфері пенсійного страхування, а також проблемам, пов’язаним із втратою соціальних гарантій найманими працівниками у разі зайнятості в тіньовому секторі економіки й отриманні ними заробітної плати в «конверті».

Під час спілкування студенти запитували про порядок розрахунку окремих видів пенсій, врахування розміру заробітної плати при визначенні розміру пенсії, умови добровільної участі у страхуванні та інше, що свідчить про відповідальне ставлення молоді до власного майбутнього.

Спеціалісти управління визначили напрямки подальшої плідної співпраці з інформування студентів щодо актуальних питань пенсійного законодавства та запросили на екскурсію до Красноармійського об’єднаного управління ПФУ наприкінці листопада.

Л.Л. Катранжи,
к.е.н., заступник декана факультету економіки та менеджменту