Завершується другий набір до стартап школи «Сікорські Челендж»

11-5-2018    Події    260
sicorski

Дедлайн наближається. Ми розуміємо, що дуже велика кількість бажаючих прагне долучитись до програми з іноваційного підприємництва, тому чекаємо на ваші анкети до 15 травня включно.

“МОДЕЛЬ СТАРТАПІВ «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» ОБ’ЄДНУЄ ДОНБАС“, який фінансово та організаційно підтримала Агенція США з міжнародного розвитку USAID в рамках програми UCBI II «Зміцнення громадської довіри».

Проект передбачає розвиток інноваційного середовища у ВНЗ Донецької та Луганської областей як складової частини загальноукраїнської університетської інноваційної екосистеми.

Для виконання цієї місії USAID залучив Інноваційний холдинг «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» (м. Київ), міжнародних та вітчизняних тренерів з інноваційного підприємництва.

На базі Cтартап шкіл за методиками Sikorsky Challenge пройдуть навчання студенти, аспіранти, науковці, інженери та винахідники , майбутні та теперешні підприємці з основ інноваційного підприємництва.