Завершення програми “Student Action” від British Council Ukraine

Закінчилася двухмодульна програма “Student Action” від British Council Ukraine. Після проходження конкурсного відбору Антон Бензарь і Роман Романов, студенти факультету КІТАЕР, отримали можливість вирушити спочатку до Львова до Українського католицького університету, а через три тижні – до Києва, щоб представити свій проект, прослухати курс лекцій і, звичайно, насолодитися мальовничими пейзажами України.

общее

Захід зібрав 60 студентів і 32 ініціативи. Обговорювалися проблеми вищої освіти в Україні, студентське лідерство, комунікації у проектному менеджменті, основи соціального мережевого маркетингу, основні принципи фандрайзингу, модель університетського спорту на американському прикладі, роль лідера в суспільстві та його розвиток, забезпечення якості сучасної освіти.

Заключне слово було надано директору Британської Ради в Україні пану Саймону Вільямсу.

, , , ,