Як в ДонНТУ святкували День закоханих

Чотирнадцятого лютого людство святкує День св. Валентина – свято всіх закоханих. Особливою популярністю воно користується у молоді. Ось і в Донецькому національному технічному університеті не забули про цей день. Вже традиційно у холі головного корпусу вишу та біля факультету КІТАЕР студентське самоврядування облаштувало яскраві фотозони, де всі охочі могли зробити фото на пам’ять.

Також не обійшлося без привітань: біля імпровізованої поштової скриньки молоді люди могли написати теплі слова на символічних листівках – валентинках.

Що ж до свята в цілому, ми знову запитали студентів щодо того, чи знайшли вони своє кохання та чи святкують День Валентина взагалі:

Микита Литвинов, студент гр. КІ-17 (ФКHТ): «Наразі у мене коханої людини немає, проте у кохання я вірю. Що ж до Дня Валентина, раніше, коли був у стосунках, святкував його, а тепер ставюсь до нього більш нейтрально».

Антон Бензарь, студент гр. ЕЛК-16 (ФКІТАEР): «Це свято вже стало традиційним у нас. Я ставлюся до нього вкрай позитивно та обома руками «За», адже воно допомагає зблизити людей і підсилює почуття тих, хто вже кохає».

Софія Гайдаш, студентка гр. ХТм-18 (ФМЕХT): «Я не вірю в існування кохання. День святого Валентина – гарне свято, але я його не відзначаю».

Юлія Гололобова, студентка гр. ЕКО-18 (ФMЕХТ): «Це свято легендарне. У цей день кожен може висловити своє кохання, якого нам так не вистачає у повсякденному житті. Попри всі життєві негаразди, ми не повинні забувати це чудове почуття».

Олег Замковий, студент гр. ХТ-18 (ФMЕХТ): «Відношення до свята нейтральне. У кохання не вірю, адже маю негативний досвід».

Ірина Чала, студентка гр. ТЗС-18 (ФMЕХТ): «Не вважаю, що кохання існує. Більше схиляюся до думки, що існує гарне відношення та прихильність. Тим не менше, до свята ставлюсь позитивно».

Анна Удинська, студентка гр. ТКР-16 (ФКІTАЕР): «Якщо люди кохають один одного, необхідно дарувати свою увагу та подарунки щодня, а не лише один раз на рік. Для кохання та піклування привід не потрібен».

Марина Курило, студентка гр. ТКС-15 (ФКІIАЕР): «До Дня Валентина ставлюся цілком позитивно. Кожного року з коханою людиною святкуємо його, адже це так приємно – зайвий раз проявити свої почуття».

Тож, як бачимо, відповіді різняться. Проте хочеться побажати всім знайти дійсно свою людину, з якою життя наповниться новим сенсом і кожен день буде приносити радість і щастя. Зі святом!

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу