Одного разу в травні, або Як факультет КІТАЕР свій День народження святкував

27-5-2016    Події    951   

Спочатку трохи передісторії.

З факультетом КІТАЕР особисто я познайомився рік тому, якраз на святкуванні в ШУ «Покровське». Я був вражений їх креативністю і вже тоді вирішив для себе питання щодо вибору вищого навчального закладу. Я хотів вступити саме сюди, саме на ФКІТАЕР. Врешті-решт, моя мрія збулася.

Увесь цей час я з нетерпінням чекав на черговий День народження вже свого факультету. Тоді я й гадки не мав, що феєричне свято річної давнини може щось перевершити. Однак, це було тоді …

Народження ідеї

Як ми знаємо, починаючи з кінця весни і майже до самих холодів, погода у нас завжди спекотна, тому не кожному студенту та викладачу хочеться сидіти в задушливій аудиторії. Не кажучи вже про актову залу, яка вміщує приблизно 250 осіб. І це без врахування ведучих і виступаючих …

Ідея святкувати День факультету на вулиці народилася з фраз «А давайте …» і «А що буде, якщо?» Один запропонував, інший підтримав, третій прийняв рішення – все, як завжди. Хоча, ні, не як завжди. Надихнувшись святкуваннями Масляної та Дня Європи, керівництво факультету вирішило ризикнути, і, як на мене, цей ризик був виправданий.

Отож, ролі та завдання були роздані, конкурси та призи – відібрані, залишалося лише чекати дня феєрії …

Назад до здорового дитинства

А й справді, коли ми, студенти, відривалися від комп’ютерів і могли просто побути на вулиці без своїх гаджетів? «Згадати безтурботне дитинство» – такий девіз був у цього заходу. Малюнки на асфальті, гра в резиночки, бої на водних пістолетах, квести … Все це було покликане показати молоді, що реальний світ куди цікавіший за віртуальний. Та й акція «Чупачупс за сигарету» підводила затятих курців до здорового способу життя.

На тих, хто все ж не зміг розлучитися зі своїми девайсами, чекав турнір з кібер-спорту. Ну, а для любителів карткових ігор було запропоновано зіграти в «Уно». Загалом, кожен знайшов розвагу для себе. «Цей День факультету дуже сильно відрізняється від інших: активний, веселий і життєрадісний видався день. Все дуже сильно сподобалося, емоції переповнювали», «Дуже сподобався новий формат святкування Дня ФКІТАЕР. Порадувала позитивна атмосфера, слова-привітання хлопців, отримала масу емоцій від водної битви. Дійсно, ФКІТАЕР – велика та дружна сім’я та найбільш вогненний факультет», – скажуть після учасники та ведучі.

Сімейна ідилія

Якщо хтось подумав, що на цьому свято завершилося, то він дуже помилився, адже залишалося підвести підсумки свята та нагородити цінними призами переможців конкурсів: сертифікатами від коктейль-бару «My friends», студії «Асуши», салону краси «Орхідея» та центру естетичного розвитку «Арт-грані», фотосесією від фотографа Віталія Аношки, а також білетами на концерт В. Козловського від Красноармійського концертного бюро. А ще – вручити головний приз – один бал від проректора з науково-педагогічної роботи. Для цього був обраний конкурс «Пантоміми», він же – «Крокодил». Учасники йшли нога в ногу протягом всієї гри, тому було вирішено віддати головний приз тому, хто оригінальніше привітає улюблений факультет. Напевно, аби розповісти всі подробиці, і 20 сторінок не вистачило б. Коротко ж можу сказати лише одне – свято виправдало себе. Заряд позитиву і веселощів – ось, що залишилося після цього чудового та не забутнього Дня факультету.

 

І все ж хочеться повернуться до того, з чого почав. За цей рік навчання в університеті я зрозумів, що кожен студент ФКІТАЕР індивідуальний і неповторний. Він – свого роду зірка, що входить у велике та дружне сузір’я факультету КІТАЕР. Це свято стало реальністю тільки завдяки внеску кожного із нас. І я навіть не знаю, яким буде День факультету 2017, однак … нехай це буде сюрпризом. А поки хочу зауважити: всяка молодість жвавості сповнена.

Вікторія Павлівна Тарасюк, декан ФКІТАЕР:

«У цей чудовий день мені хотілося б привітати всіх тих, хто має безпосереднє відношення до студентського життя ФКІТАЕР. Це наше спільне свято, оскільки «Родина ФКІТАЕР» – студенти та викладачі – це назавжди!

Ми працюємо та навчаємося в особливий час. Так, працюємо не покладаючи рук. Так, живемо в умовах, далеких від ідеальних. Але труднощі забуваються, а ось усі яскраві моменти залишаться в пам’яті. Як же забути студентські ігри та змагання, наукові конференції, концерти, конкурси … та хіба всього перелічиш! Ті, хто через все це пройшов, гадаю, теж вважають цей час найпрекраснішим. Тому мені хотілося б привітати студентів факультету з нашим чудовим святом і побажати всім невичерпного оптимізму, бадьорості духу, бажання творити добро, втілювати свої найзаповітніші мрії в життя, пронести крізь роки та зберегти це звання студента ФКІТАЕР, цей абсолютно особливий стан душі, молодої, завзятої та веселої!»

Сергій Білянський, ст. гр. СУА-15 (ФКІТАЕР)