В’ячеслав Каулін – лауреат обласного конкурсу «Молода людина року»

Двадцять третього червня 2018 р. у м. Новогродівка пройшла святкова церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина року».

Метою конкурсу є відзначення та підтримка найбільш активних молодих людей за вагомий внесок у політичне, культурне, соціальне, студентське життя суспільства, а також стимулювання позитивних зрушень у молодіжному середовищі. Проводиться захід Департаментом сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації в межах реалізації державної молодіжної політики в Донецькій області та з нагоди святкування Дня молоді.

Визначення та нагородження найкращих велося за 17 номінаціями. Покровськ був представлений у чотирьох із них (всі чотири стали переможцями). Дуже приємно відзначити, що одним із лауреатів конкурсу в номінації «Молодий вчений року» став В’ячеслав Каулін, доцент кафедри хімічних технологій факультету машинобудування, екології та хімічних технологій Донецького національного технічного університету.

«Науковою роботою я почав займатися ще будучи студентом ДонНТУ – у 2006 році, – згадує В’ячеслав. – Моїм науковим керівником тоді стала к.т.н., доцент, с.н.с. Ірина Григорівна Крутько. Вона й привела мене в науку. По закінченні вишу я працював молодшим науковим співробітником у науково-дослідній частині, потім був вступ до аспірантури, робота асистентом і непростий переїзд до Покровська. Певна річ, важливою подією для мене став захист дисертації «Модифікація кам’яновугільного пеку активними добавками з метою отримання пекокомпозиту».

Наразі я продовжую займатися науковою роботою в дружньому колективі кафедри хімічних технологій ФМЕХТ: ми активно пишемо статті (у т.ч. – і до мережі Scopus), беремо участь у різноманітних міжнародних конференціях. Продовжуємо розвивати науковий напрям, пов’язаний із розробкою нових матеріалів на основі кам’яновугільного пеку.

Що ж до вражень, я дуже вдячний своєму науковому керівнику та адміністрації ДонНТУ за надану честь представляти на конкурсі рідний виш і місто Покровськ. Докладу чимало зусиль, аби виправдати це почесне звання».

Від імені колективу університету щиро вітаємо В’ячеслава Юрійовича та бажаємо нових успіхів на ниві наукової роботи!

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу