Вітаємо Березовську Анастасію з перемогою

24-3-2017    Події    372

Щиро вітаємо з перемогою Березовську Анастасію, студентку групи УПЕПм-15 з перемогою у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці» у секції «Управління персоналом та економіка праці» з науковою роботою: «Обґрунтування чисельності адміністративно-управлінського персоналу підприємства з урахуванням психофізіологічних можливостей».

Науковий керівник – доктор економічних наук, професор, проректор з міжнародних зв’язків ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» Швець Ірина Борисівна.

Конкурс проходив у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця, який є провідним університетом у галузі економіки та менеджменту. У секції брало участь більше 80 студентських наукових робіт, що надійшли з різних навчальних закладів України.

Доповідь Анастасії на секції «Управління персоналом та економіка праці» була першою, але хвилювання не завадило зробити ґрунтовну доповідь та відповісти на численні запитання членів комісії.

Незважаючи на дуже щільний графік роботи, під час заключної конференції студенти мали змогу поспілкуватися із студентами та викладачами різних університетів, поділитися враженнями, почути цікаві доповіді та поринути в атмосферу справжнього наукового форуму. Подібні заходи є необхідними для підготовки фахівців високого рівня, на яких у майбутньому буде покладено складне завдання економічного, соціального і культурного відновлення.

Бажаємо Анастасії подальших успіхів на шляху подолання наукових висот, нових здобутків та перемог!

Колектив кафедри менеджменту