Випуск 2018 в ДонНТУ

25-7-2018    Події , Преміум-новина , Студенту    676

Одинадцятого липня в Донецькому національному технічному університеті відбулась урочиста церемонія вручення дипломів магістрам.

«Випуск – це одна з головних подій у житті університету, і я щиро вітаю усіх причетних до неї», – з такими словами до випускників, їх близьких та викладацького складу звернувся перший проректор Леонід Бачурін. Він побажав випускникам не забувати альма матер та викладачів, згадувати студентські роки як одні з найкращих та найяскравіших та продовжити путь самовдосконалення і професійного розвитку. Саме Л.Бачурін вручив магістрам дипломи з відзнакою.

Інші випускники отримали свої дипломи від деканів та заступників деканів своїх факультетів. Кожен з них знайшов особливі слова привітань та побажань. Так, декан ФЕМ Олександр Олейніков привітав усіх з цим знаменним днем, а заступник декана ФКІТАЕР Іван Лактіонов нагадав цитату римського філософа Сенеки «Не для школи, а для життя ми вчимося». Декан ГФ Сергій Подкопаєв позичив, щоб випускники не гаяли свій час, «не вбивали» його, а плідно працювали, а декан ФКНТ Сергій Ковальов розповів, що багато магістрів вже працюють  в сфері ІТ-технологій. Декан МЕХТ Андрій Сурженко, в свою чергу, висловив побажання, щоб кар’єра політехників розвивалася за експонентою.

Виступ Маргарити Біленської, магістра ФЕМ, був хвилюючим та сповненим подяки викладачам за їх гуманну та благородну працю. За її словами, ці шість років в університеті стали особливою порою розвитку для неї, сповненою яскравих подій та заходів.  М. Біленська побажала альма-матер невичерпної енергії та жагучого наукового пошуку.

Приємну та теплу атмосферу церемонії додали пісні від випускниці ФЕМ Анастасії Гвоздь і студентки ГФ Христини Маршеруєвої та гімн студентства «Гаудеамус». Були відзначені подякою ДонНТУ і випускники – студентські лідери. Це зробила Галина Лисенко, начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів. Вона побажала усім колишнім студентам бути творчими та креативними.

Після завершення церемонії вручення дипломів випускники фотографувалися на згадку з керівництвом університету та своїми викладачами та дякували їм за здобуті знання і професійний досвід.

Лисенко Галина,
начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів

, , , , ,