Відкрита лекція в ДонНТУ до Дня захисника України

Одинадцятого жовтня в Донецькому національному  технічному університеті пройшла відкрита лекція на тему «Козацька героїка захисників України» для студентів молодших курсів ДонНТУ та ІІ.

Розпочався захід презентацією тематичної літератури «Душу – Богу! Життя – Україні! Честь – для себе!». Бібліотекар Н. Фролова представила присутнім добірку книг, коротко охарактеризувала їх та закликала молодь знайомитися з літературою, аналізувати її та робити висновки.

Далі слово надали Миколі Яцюку, старшому викладачу кафедри історії та права ДонНТУ, який і виступив у ролі лектора. Так, Микола Миколайович розповів молоді про витоки та причини виникнення козацтва, особливості його життя й про те, яку роль зіграло козацтво у створенні української державності. Підсумував свій виступ М. Яцюк проведенням паралелей між минулим і сьогоденням, а також висловив надію, що ідеї козацтва стануть на заваді появі антигероїв на території України.

,