Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

22-2-2017    Події    422

18 лютого 2017 року на базі Донецького національного технічного університету відбувся обласний етап захисту науково-дослідницьких робіт ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році.

У стінах нашого університету працювало 3секції: “Екологія та аграрні науки”, “Хімія” та “Науки про землю”.  Захист робіт проходив очно та у режимі Skype. На розгляд журі було представлено 31 роботу : 15 робіт  секція “Екологія та аграрні науки”, 9 робіт секція “Хімія” та 7 робіт секція “Науки про землю”.

Незважаючи на те, що учасниками МАН є учні восьмого, дев’ятого, десятого та одинадцятого класів, більшість представлених робіт було виконано на високому рівні та мали наукову і практичну цінність.

Після завершення захисту робіт найкращі дослідження були відзначені компетентним журі, а переможці обласного етапу конкурсу МАН (І-ІІІ місця) та їхні вчителі були нагороджені грамотами.

За результатами конкурсу-захисту найкращі учні-науковці від кожної секції представлятимуть нашу область вже на Всеукраїнському рівні у Києві.

Бажаємо нових досягнень та успіхів усім учасникам конкурсу!

О.П. Чепак