В Молодіжному Хабі пройшов тренінг щодо конфліктів і способів їх вирішення

20-12-2017    Події    355

Дев’ятнадцятого грудня в Молодіжному Хабі Покровська регіональними координаторами проекту «Пілотування інфраструктури миру в Україні» Інституту миру та порозуміння провели тренінг для студентів «Конфлікт та інструменти його вирішення. Побудова діалогу в громаді».

Мета тренінгу – надати учасникам інформацію щодо поняття «конфлікт», розібрати стратегії та підходи до його вирішення, пояснити, що таке  діалог і як його можна використовувати для вирішення проблем.

Так, під час тренінгу учасники дізналися про сутність конфлікту, оволоділи знаннями та навичками конструктивного вирішення конфліктів, отримали практичні поради, як відрізняти позиції людини в конфлікті від її справжніх інтересів і потреб, а також навчилися застосовувати діалог у якості основного інструменту розв’язання проблем і прийняття рішень. До того ж, додатково було розглянуто техніки активного слухання.

Зокрема, в ході роботи студентам пропонувалося до виконання багато практичних завдань й інтерактивів, які допомагали підтриманню дружньої атмосфери та спільному вирішенню завдань тренінгу. Тож, хочеться вірити, що отримані знання та навички були корисними та допоможуть молоді у вирішенні повсякденних проблемних питань.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу