В ДонНТУ відбувся тренінг з питань протидії торгівлі людьми

6-12-2018    Події , Преміум-новина , Студенту    80

Шостого грудня 2018 р. у Молодіжному Хабі студентка спеціальності «Соціологія», волонтер Міжнародної організації з міграції Ольга Сільченко провела тренінг з питань протидії торгівлі людьми для студентів першого курсу ДонНТУ в межах реалізації проекту «Зніми рожеві окуляри – подорожуй безпечно».

Студенти дізналися, у чому полягає сутність торгівлі людьми, якими засобами та методами це здійснюється, з якою метою, які існують шляхи запобігання проблемі, а також переглянули та обговорили короткометражний фільм, у якому розповідалося про долі людей, які на власному досвіді пережили жахіття «рабства» та змогли з нього вибратися.

У рамках тренінгу студенти виконали практичне завдання, пов’язане з правилами безпечної міграції: спочатку молодь представила своє бачення теми, після чого ведуча проаналізувала та скоректувала деякі з представлених пунктів.

На завершення учасникам детально роз’яснили, на що потрібно звертати увагу при влаштуванні на роботу й вирушаючи у подорож за межі України, роздали тематичні пам’ятки та озвучили номери національної гарячої лінії, де завжди можна проконсультуватися щодо того чи іншого питання з протидії торгівлі людьми чи міграції, а також закликали бути пильними та не ризикувати своїм життям і здоров’ям.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу