В ДонНТУ відбулася проміжна сесія очно-заочної школи «Юний дослідник»

11-1-2019    Події , Преміум-новина    87

Одинадцятого січня 2019 р. в Донецькому національному технічному університеті відбулася науково-практична конференція з нагоди проведення проміжної сесії очно-заочної школи «Юний дослідник».

На учасників заходу чекала робота чотирьох наукових секцій:

– мовознавство;

– математика, технічні науки, фізика;

– екологія, хімія, науки про Землю;

– правознавство.

Представити свої наукові доробки прийшли як покровські школярі (міський ліцей «Надія», НВК №2, ЗОШ №2, 3, 9, 12), так і представники інших освітніх закладів регіону, як-от: Слов’янська ЗОШ №17, Костянтинівська спеціалізована ЗОШ №13 із поглибленим вивченням англійської мови, Селидівська ЗОШ №1, Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради, Родинська ЗОШ №8, Шевченківська ЗОШ №33, Новоекономічна та Гродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської міської ради, Новогродівська ЗОШ №10 ім. Тараса Шевченка, а також Мирноградська ЗОШ №5 ім. Валерія Доценка.

Учні презентували свої роботи, відповідали на запитання присутніх, а оцінювало їх компетентне журі зі складу викладачів ДонНТУ.

По завершенні учасникам науково-практичної конференції вручили сертифікати, а автори найкращих робіт будуть рекомендовані до участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу