В ДонНТУ розпочалися курси з підприємницької діяльності для молоді

1-10-2018    Події , Преміум-новина    74

Двадцять восьмого вересня в Донецькому національному технічному університеті на базі Молодіжного Хабу розпочалася серія тренінгів для молоді Покровська. Програма реалізується у рамках проекту EU4Youth «Кращі навички для кращого майбутнього» організацією “Save the Children” спільно з партнерською організацією «Слов’янське серце».

Програма тренінгів допоможе молодим людям розвинути технічні, організаційні, аналітичні та підприємницькі навички та збільшить шанси їх подальшого працевлаштування. У якості ментора виступив Сергій Кравченко, професор кафедри економіки підприємства ДонНТУ.

Під час першого тренінгу учасники познайомилися один із одним, поділилися своїми очікуваннями від програми, почули чимало цікавої інформації про відмінності між роботою на когось та організацією власної справи, а також спробували свої сили у виконанні командних завдань.

Загалом, на молодь чекає 12 цікавих і продуктивних занять з підприємницької діяльності, результатом чого стане написання власних бізнес-проектів. На основі конкурсу найкращим учасникам буде надано грошовий грант у розмірі до 31000 гривень для початку власного бізнесу.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу