В ДонНТУ проведено зустрів студентів із представниками обласного управління АТ «Ощадбанк»

Шістнадцятого листопада 2018 року в Донецькому національному технічному університеті пройшла зустріч студентів з представниками обласного управління АТ «Ощадбанк», організована у ході реалізації міжнародного проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу» за підтримки Чеської неурядової міжнародної організації «Людина в біді» в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Під час зустрічі Наталя Комар, спеціаліст з підбору персоналу, розповіла присутнім про те, що являє собою Ощадбанк, про його історію та сьогодення. Також Наталя звернула увагу присутніх на послуги та продукти банку, систему «Ощад 24/7», всі його особливості та переваги програми підтримки підприємництва та захист клієнтів від випадків шахрайства, а також досягнення банку в цілому.

Юлія Бухтоярова, спеціаліст з підбору персоналу, познайомила аудиторію із корпоративною культурою Ощадбанку, системою навчання та наставництва, а також –  можливостями кар’єрного зростання та існуючими системами мотивації.

На завершення заходу Лариса Нізельник, керівник Покровського управління Ат «Ощадбанк», запрошувала майбутніх випускників розпочати свою кар’єру в Ощадбанку та долучитися до його величезної команди. Також представники банку мали змістовну бесіду з адміністрацією вишу щодо подальшої співпраці, зокрема, про проведення фахівцями банку лекцій з кібербезпеки та боротьби з вірусами.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу