В ДонНТУ пройшов тренінг з надання першої медичної допомоги  (13-10-2017)

Дванадцятого жовтня у великій спортивній залі для студентів Донецького національного технічного університету відбувся тренінг з надання першої медичної допомоги від представників громадської організації «Центр підтримки родини» – волонтерів Червоного Хреста.

Розпочався захід ознайомленням присутніх із загальною інформацією щодо діяльності та місії Червоного Хреста. Після цього волонтери розповіли про ряд загальних правил надання першої допомоги. Корисним для багатьох виявилося роз’яснення щодо правових нюансів надання допомоги та правильного виклику швидкої.

Що ж до практичної частини, волонтери детально зупинилися на конкретних алгоритмах дій при різних випадках. Зокрема, студентам розказали та показали, як надати людині відновлювальну позицію, яких дій необхідно вжити при серцево-легеневій реанімації й яких ­– при непрохідності дихальних шляхів. Не забули роз’яснити різницю між особливостями надання допомоги дорослим, дітям і немовлятам.

Чимало часу відвели на відпрацювання студентами набутих навичок на практиці.

Загалом, хочеться вірити, що отримані знання дадуть можливість молоді не розгубитися в разі необхідності та, цілком вірогідно, допоможуть врятувати чиєсь життя.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу