В ДонНТУ пройшов Тиждень вшанування героїв Небесної сотні

З 18-го по 22-ге лютого в Донецькому національному технічному університеті проходив Тиждень вшанування героїв Небесної сотні, в рамках якого відбувся ряд заходів.

Так, протягом п’яти днів в науково-технічній бібліотеці функціонувала книжкова виставка «Небесна сотня – сумління нації». Також для студентів були організовані години пам’яті, в ході яких згадували події Євромайдану.

У рамках навчального процесу на лекціях з історії України студенти з викладачами переглядали та обговорювали тематичні відеоролики.

Окрім того, представники ДонНТУ взяли участь у міському заході до Дня вшанування героїв Небесної сотні, що проходив у центральній бібліотеці імені Шевченка. Одним із запрошених гостей став «Піаніст Майдану».

, , ,