В ДонНТУ пройшов форум «Енергоефективна Донеччина»

12-11-2018    Наука та інновації , Події    245

Дев’ятого листопада в Донецькому національному технічному університеті відбувся форум «Енергоефективна Донеччина», присвячений проблемам підвищення енергетичної ефективності промислової та господарської сфер нашого регіону.

У форумі взяли участь студенти та викладачі ДонНТУ, представники мерії й мешканці міста Покровська. Зокрема, перед учасниками форуму виступили О. Колларов, завідувач кафедри електричної інженерії, Є. Сперанський, енергоменеджер Покровської міської ради, Г. Нечай, головний спеціаліст відділу інвестицій та стратегічного розвитку міста Покровської міської ради, Г. Шеїна, доцент кафедри електричної інженерії, Е. Нємцев, старший викладач кафедри електромеханіки та автоматики ІІ ДВНЗ «ДонНТУ», та студенти ДонНТУ С. Скрипник і О. Чорненький.

Під час форуму обговорювалися питання підвищення енергоефективності міста та держави в цілому.

Олександр Колларов,
завідувач кафедри електричної інженерії