В ДонНТУ пройшов черговий тренінг у рамках програми “Sikorsky Challenge”

13-4-2018    Події    92

Дванадцятого квітня в Донецькому національному технічному університеті в Молодіжному Хабі розпочався триденний тренінг  «Основи інноваційного підприємництва. Практика запуску стартапа». Під керівництвом ментора Ігоря Пеера учасники продовжили роботу над своїми проектами.

Стартап – це дещо нове, покликане змінити життя людей на краще. Тому проведення тренінгу співпало із Днем космонавтики – днем першого польоту людини в космос.

Молодь почула інформацію щодо того, як формувати взаємовідносини зі споживачами, які ключові ресурси необхідні для реалізації стартапу, які основні види діяльності виникають в ході роботи над ним. Окрему увагу звернули на аналіз структури видатків і доходів. Після теоретичної частини студенти вже на практиці відпрацьовували отримані знання в напрямку роботу над власними ідеями.

Протягом 13-14 квітня тренінг продовжить свою роботу. Долучайтеся!

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу