В ДонНТУ пройшло відкриття Всеукраїнського конкурсу «Авіатор»

4-10-2018    Події , Преміум-новина    106

Четвертого жовтня 2018 р. у великій похилій залі Донецького національного технічного університету пройшло урочисте відкриття освітнього проекту «Авіатор». Конкурс проводиться фондом Бориса Колеснікова з метою підтримки студентів технічних спеціальностей, мотивування їх до розвитку вітчизняної промисловості та економіки, а також заохочення кращих із них поїздками на профільні авіаційні форуми до Великобританії та Франції. Під час перебування на міжнародних авіасалонах студенти знайомляться з передовими технологіями та новинками галузі, зустрічаються з фахівцями та лідерами авіабудування.

Як зазначає Борис Колесніков, «Авіатор» – це не просто перевірка знань і поїздка до Парижу чи Лондону. Конкурс давно став демонстраційним майданчиком студентських бізнес-проектів, їх шансом розпочати кар’єру, отримати оцінку професіоналів і можливістю побачити світ. Експертам галузі та підприємцям, які входять до складу журі «Авіатора» або є менторами, конкурс допомагає знайти талановитих співробітників – з новаторськими підходами та креативним мисленням.

Що ж до відкриття, з вітальними словами виступив ректор ДонНТУ Ярослав Ляшок і проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Воропаєва. Після цього слово надали студентам ДонНТУ, переможцям минулорічних конкурсів «Авіатор» – Андрію Бардакову та Максиму Лебединському. Хлопці поділилися своїми враженнями від участі у конкурсі та закликали молодь не боятися та пробувати свої сили. Вони наголошували, що перемогти у конкурсі цілком можливо, але для цього потрібно докласти зусиль.

Далі модератор прес-конференції Софія Мудрик детально розповіла присутнім про правила участі у проекті «Авіатор 2019», а також оголосила про початок реєстрації в конкурсі. Тож, «Авіатор 2019» складається з чотирьох відбіркових етапів: вирішення задач із точних наук; тестування з теорії та історії авіаційної галузі; перевірки знань з технічної англійської мови; презентації власної розробки. Потенційні конкурсанти повинні зареєструватися на сторінці www.facebook.com/kolesnikovofficial до 13 листопада. У конкурсі можуть взяти участь студенти денної форми навчання та молоді фахівці (від 17 до 25 років включно).

На завершення присутнім продемонстрували відеоролик про поїздку переможців «Авіатора 2018» на авіасалон Фарнборо (Великобританія). Фінальною ж крапкою заходу стали побажання учасникам успіхів і колективне фото на згадку.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу