В ДонНТУ пройшло відкриття бізнес-інкубатору YEP! ДонНТУ  (7-4-2017)

Шосте квітня ознаменувалося для Донецького національного технічного університету важливою подією: саме цього дня відбулося офіційне відкриття бізнес-інкубатору YEP! ДонНТУ.

Захід зібрав доволі широку публіку: безпосередньо учасників команди YEP, представників адміністрації вишу, співробітників, викладачів, запрошених гостей і, звичайно ж, зацікавлених студентів.

Із вітальним словом виступив ректор ДонНТУ Я.О. Ляшок. Ярослав Олександрович пообіцяв всіляко підтримувати стартапи студентів і побажав молоді успіхів і натхнення.

Після цього слово надали Андрію Заїкіну, представнику ГО «Платформа інноваційного партнерства». Андрій детально розповів про проект в цілому, про його завдання, цілі та особливості функціонування. Також присутнім було презентовано експертів і менторів YEP, а також досягнення, якими бізнес-інкубатор може пишатися на сьогоднішній день.

Гліб Ступак представив публіці склад операційної команди YEP! ДонНТУ та охарактеризував ролі, покладені на кожного учасника.

Після короткої характеристики процесу відбору проектів розпочалася безпосередньо презентація команд, які пройшли відбірковий етап і стали учасниками інкубаційної програми.

Зокрема, студенти представили на розсуд аудиторії чотири проекти, над якими вони працюватимуть протягом двох найближчих місяців. Вони включали в себе розумні технології догляду за станом здоров’я людини (Smart Care), систему адаптивного освітлення доріг (Road SLL), інтерактивну оригінальну лампу (Cloudy) та сервіс із забезпечення обґрунтованого вибору спеціальності абітурієнтами (Profession delectus). Усі проекти викликали зацікавленість серед присутніх і були радо сприйняті публікою.

Наступною частиною заходу став виступ Дениса Білозора, який розповів історію свого становлення та успіху, а також на власному прикладі закликав молодь бути активною, не сидіти на одному місці, подорожувати, не боятися змін, мислити масштабно й завжди вірити в те, чим займаєшся.

Світлана Кашенець, представник Покровської міської ради, висловила подяку студентам за їх активність і креативність, а проректор з міжнародних зв’язків ДонНТУ І.Б. Швець побажала молодим людям, аби вони змогли довести розпочату справу до кінця, а їх проекти існували та приносили користь суспільству.

Завершилася офіційна частина презентацією літератури, покликаної допомогти розкрити свій потенціал і лідерські навички, після чого учасники заходу продовжили зустріч у неформальній і дружній обстановці вже у приміщенні Молодіжного Хабу.

Тож, хочеться вірити, що відкриття бізнес-інкубатору в ДонНТУ стане гарним поштовхом для тих, хто має цікаві ідеї, але досі не наважився на їх реалізацію, і в вже у найближчому майбутньому університет запалить нові «зірки», яскраві та неповторні.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу