В ДонНТУ пройшла лекція інженера-дослідника Артема Гавриша щодо можливостей Програми імені Фулбрайта  (20-9-2017)

У рамках конференції «Моделювання та комп’ютерна графіка» із доповіддю «Застосування нейронних мереж у комп’ютерному баченні в умовах машинобудівної галузі» виступив випускник фулбрайтівської програми, інженер-дослідник Samsung Research Center Ukraine Артем Гавриш.

Окрім безпосередньої участі у пленарному засіданні, для студентів, аспірантів і викладачів Донецького національного технічного університету він провів лекцію-презентацію можливостей і особливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США.

Захід відбувся у рамках проекту «У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні та культурні обміни між університетами України», присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США та 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.

Заснована на ідеї взаємодії, взаєморозуміння та поваги до різноманіття світу, наразі Програма успішно функціонує в 155 країнах світу. За час її існування в Україні, розпочинаючи з 1992 року, більше 750 українців навчалися, стажувалися та проводили дослідження в США. У свою чергу, більше 400 американців викладали в українських вишах і займалися науковою діяльністю в Україні.

Загалом, в ході зустрічі учасники задавали гостю найбільше питань щодо того, як правильно сформувати заявку на участь і які з них є перспективними, на що варто звернути особливу увагу при поданні документів, в яких вишах можливо проходити стажування та ін.

Наостанок пан Артем наголосив на термінах подачі заявок, побажав присутнім успіхів і вдачі на шляху підкорення нових вершин.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу