В ДонНТУ пройшла година пам’яті «Зернятка надії»

22-11-2018    Події , Студенту    32

Двадцять другого листопада у Молодіжному Хабі ДонНТУ відбувся захід до Дня пам’яті жертв Голодомору – година пам’яті «Зернятка надії». Студенти першого курсу гірничого факультету та ФКІТАЕР, а також представники ФКНТ разом зі старшим викладачем кафедри історії та права Вітою Сурженко згадували жахливі події минулого сторіччя: діти зачитували витяги з архівних даних, ділилися спогадами свідків і власних родичів, які пережили ті часи, декламували тематичні вірші, слухали пісні та просто ділилися думками щодо почутого.

На завершення заходу хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув під час Голодомору, а також Віта Миколаївна запросила всіх присутніх долучитися до Всеукраїнської акції «Запали свічку», що пройде 24 листопада 2018 р..

, , ,