Успішний виступ студентів ДонНТУ у фіналі міжнародної студентської олімпіади «IT-Universe»

11-6-2018    Події , Преміум-новина    260

Дві команди факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки SmartCare та SeGrain вже повернулися з фіналу міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Universe».

Щиро вітаємо Катерину Єлагіну, Максима Лебединського та Андрія Прокушева із зайнятим другим місцем у конкурсі передових ідей і технологій «Інтернет Речей», Микиту Кіряєва – із зайнятим третім місцем у конкурсі «Кращий інноваційний диплом» і керівника проектів – Гліба Ступака.

Окрім участі у заходах, студенти мали можливість у рамках зустрічі користувачів MikroTik покращити свої навички у сфері телекому під час MikroTik User Meeting (MUM) – конференції з програмного забезпечення MikroTik RouterOS і апаратних засобів RouterBoard.

,