Участь студенток факультету економіки та менеджменту в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з фінансового менеджменту  (16-5-2017)

Протягом 6-7 квітня на базі Луцького національного технічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент», в якому взяли участь магістранти Донецького національного технічного університету кафедри обліку, фінансів та економічної безпеки Оксана Палець і Лілія Ободовська під науковим керівництвом к.е.н. доцента Валентини Миколаївни Антоненко.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося 6 квітня 2017 року. З вітальним словом виступив проректор Луцького НТУ, к.е.н., доцент В.І.Талах, який наголосив на значимості олімпіади та ознайомив присутніх із членами організаційного комітету, персональним складом журі й апеляційної комісії.

Зі словом також виступила голова журі, завідувач кафедри фінансів, д.е.н., професор І.М. Вахович, акцентувавши увагу присутніх на організаційних аспектах проведення олімпіади, зокрема, на програмі, правилах і критеріях оцінювання конкурсних завдань.

Цього року участь в олімпіаді взяло 126 знавців фінансового менеджменту з 50 вищих навчальних закладів України різних форм власності, які протягом 3 годин повинні були правильно вирішити 20 непростих тестових завдань і 7 складних задач, аби набрати максимальну кількість із можливих 100 балів.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент» Лілія Ободовська нагороджена грамотою у номінації «За креативній підхід до розв’язку фінансових задач», а Оксана Палець виборола диплом IV ступеня.

Взагалі, слід відзначити високий професіоналізм, об’єктивність, доброзичливість членів журі, а також високий рівень організації конкурсу.

По завершенні учасники повернулися до рідних вишів із новими враженнями, знайомствами та корисним досвідом.

Оксана Палець, Лілія Ободовська,
учасники олімпіади