Участь студентів ДонНТУ у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з психології

10-5-2018    Конкурси , Події , Преміум-новина    173

Протягом 26-28 квітня 2018 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті ім. К. Д. Ушинського проходив фінал Всеукраїнської студентської олімпіади с дисципліни «Психологія», участь у якому взяли студентка 3 курсу спеціальності «Соціологія» Ірина Коваленко та студентка 2 курсу спеціальності «Філософія» Анастасія Яценко зі своїм науковим керівником Оленою Вікторівною Сервачак, доцентом кафедри історії та права.

Спочатку учасники виступали із захистом презентацій за заданою оргкомітетом тематикою, підготовленими заздалегідь. Журі для виступу було відібрано 11 кращих, серед них опинилася і студентка ДонНТУ.

Далі учасникам було запропоновано тести на загальну психологічну обізнаність і практичні завдання, де учасники мали проявити не тільки теоретичну підкованість, але й розкрити свій креативний потенціал.

Одеса гостинно зустріла нас яскравим сонцем і по-літньому теплою погодою, а ми, хоч і трошки не дотягнули до призових місць, отримали цінний досвід і купу приємних емоцій і вражень. І, звичайно, непереборне бажання повернутися сюди знову.

Ірина Коваленко,
ст. гр. СОЦ-15