Участь представників ДонНТУ у базовому тренінгу програми «Молодіжний працівник»

З 28 по 30 вересня в м. Святогірськ проходив базовий тренінг національної програми «Молодіжний працівник». Дана програма була започаткована у 2014 році за підтримки Програми розвитку ООН України та у співпраці з Міністерством молоді та спорту України й Державним інститутом сімейної та молодіжної політики. Участь у програмі дає можливість підвищити професійний рівень представників державних службовців і громадських об’єднань, які працюють із молоддю.

Тренінг зібрав педагогів, шкільних психологів, представників громадських організацій, волонтерів і спеціалістів молодіжних центрів Донецької області. Від Покровська для участі у тренінгу було відібрано представників підрозділу з організації виховної роботи студентів ДонНТУ – начальника підрозділу Галину Лисенко та заступника начальника Яну Кот.

За час проведення тренінгу учасники ознайомилися з основними напрямками сучасної молодіжної політики, Дорожньою картою реформування молодіжної політики в Україні, компетенціями молодіжного працівника та європейськими підходами до роботи з молоддю. Партисипативний підхід надав можливість кожному учаснику висловити свою думку та обмінятися досвідом з іншими, тому всі сесії проходили в активному дискутуванні та творчій атмосфері.

За результатами тренінгу 25 фахівців з впровадження молодіжної політики в Донецькій області отримають свідоцтва встановленого зразка.

Галина Лисенко,
начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів

, ,