Участь делегатів ДонНТУ в ХІІІ Генеральній асамблеї ГО «Українська асоціація студентів»

7-6-2018    Події , Преміум-новина    125

Протягом 18–20 травня на базі Тернопільського національного економічного університету відбулося засідання ХІІІ Генеральної асамблеї ГО «Українська асоціація студентів» («UAS Meet Up»). Учасниками такого поважного зібрання від Донецького національного технічного університету стали студенти другого курсу факультету КІТАЕР Антон Бензарь і Роман Романов. Весь цей час був сповнений цікавими зустрічами та корисними знайомствами.

Під час офіційного відкриття асамблеї з вітальним словом до присутніх звернулися Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець і міський голова Тернополя Сергій Надал. Окрім того, спікерами під час зустрічі виступили: Ірина Сікорська, член національної команди експертів з реформування вищої освіти, Єлизавета Щепетильникова, старший радник EducationUSA в Україні, й Анатолій Гулей, голова Правління Української міжбанківської валютної біржі.

На зібранні були присутні близько 250 студентів з усіх куточків України, які мали нагоду подискутувати стосовно питань реформ у сфері вищої освіти, ролі студентства у Болонському процесі, симбіозу освіти та бізнесу, а також щодо підвищення якості вищої освіти та розвитку студентського самоврядування.

Студентське самоврядування – особливо важлива складова студентського життя, адже задає настрою подальшому життю студента, а, отже, молодої особистості та країни загалом. Окрім офіційної частини, студенти відвідали концерт, який підготували активісти ТНЕУ до Дня Європи, а також для всіх охочих була проведена екскурсія старовинним містом.

Антон Бензарь,
студент ФКІТАЕР