Учасники всеукраїнської акції «Потяг єднання України – Труханівська Січ» завітали до Покровська

20-12-2017    Події    267

Дев’ятнадцятого грудня до Покровська завітав потяг єднання «Труханівська Січ». Дана акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності. Волонтери, студентська молодь і представники духівництва, подорожуючи Україною, відвідують різні населені пункти з метою згуртування нації, виявлення проблем, надання допомоги тим, хто цього потребує.

Проект реалізується Генеральним штабом і Міністерством оборони України, а також громадськими та волонтерськими організаціями. Основна його мета – сприяння консолідації суспільства, активізації міжрегіонального співробітництва, посиленню діалогу та зміцненню взаєморозуміння жителів різноманітних регіонів країни.

Цей потяг є десятим за рахунком. Він курсує за маршрутом Київ – Полонне – Ізяслав – Львів – Чернівці – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Одеса – Миколаїв – Херсон – Кривий Ріг – Запоріжжя – Маріуполь – Волноваха – Покровськ – Бахмут – Лисичанськ – Сватово – Харків – Київ.

Відвідали учасники потягу і Донецький національний технічний університет. Військовий оркестр виконав для присутніх ряд запальних музичних композицій, школярі поділилися враженнями від подорожі, а представники дорослого покоління із числа мандрівників привітали всіх присутніх з наступаючими святами, побажали здоров’я та миру над головою. Від ДонНТУ для гостей з пісенним номером виступила студентка гірничого факультету Христина Маршеруєва.

По закінченні зустрічі «труханівці» мали можливість поспілкуватися з місцевими жителями, після чого потяг продовжив свій маршрут.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу