У рамках тижня права студенти ДонНТУ зустрілися з прокурором

22-11-2018    Події , Працівникам , Студенту    50

Двадцять другого листопада, у рамках відзначення Всеукраїнського тижня права та Міжнародної акції «16 днів проти насильства», пройшла зустріч студентів Донецького національного технічного університету з керівником Красноармійської місцевої прокуратури Олександром Щепіхіним.

Спочатку поважний гість у загальних рисах охарактеризував роботу прокуратури в цілому та сучасні методи боротьби із шахрайством, після чого перейшов безпосередньо до обговорення протидії насильству в сім’ї.

Зокрема, Олександр Володимирович розповів, які існують види домашнього насильства, хто несе за нього відповідальність, що робити за такої ситуації, а також де і яким чином отримати допомогу. Окрім того, прокурор роздав молоді корисні інформаційні пам’ятки з алгоритмом дій при деяких видах правопорушень для захисту своїх прав.

Другою частиною заходу стало проведення тренінгу «Адвокація акцій, спрямованих на захист прав людини, зокрема, протидії домашньому насильству» Богданом Мироненком, інформаційним координатором громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини, студентом гр. МЕН-17, і Володимиром Дерев’янком, студентом гр. ЕПР-17.

На завершення завідувач кафедри історії та права Ірина Дмитрик закликала молодь не бути байдужими до проблеми домашнього насилля та, у разі необхідності, вживати заходів щодо її вирішення.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу