У Покровську відкрили меморіальну дошку Нечипору Губі

19-2-2018    Події    160

Дев’ятнадцятого лютого у Покровську пройшло відкриття меморіальної дошки Нечипору Губі, сотнику Армії УНР, який народився на ст. Гришине.

У заході взяли участь представники міської адміністрації, закладів освіти, громадські діячі. Долучилися до нього і викладачі, студенти та співробітники Донецького національного технічного університету.

Юрій Косенко, голова правління громадської організації «Українська ініціатива», нагадав присутнім про те, ким був Нечипор Губа та яка його роль в історії України. Інші виступаючі проводили паралелі між подіями сьогодення та минулого, наголосивши на тому, як важливо зберігати пам’ять про видатних історичних осіб.

Варто відзначити, що на сьогоднішній день така дошка є єдиною в місті та в Донбасі в цілому.