У Покровську пройшов майстер-клас «Робота чи самозайнятість у малому бізнесі»

1-6-2018    Події    93

Тридцять першого травня на базі Молодіжного Хабу ДонНТУ пройшов майстер-клас «Робота чи самозайнятість у малому бізнесі». Захід організовано у рамках проведення на Сході України проекту з розвитку менторства у підприємництві представниками громадської організації «Взаємодія Плюс» за підтримки Посольства Фінляндії в Україні та проекту «Зміцнення бізнес-об’єднань малого та середнього підприємництва» Програми розвитку ООН в Україні. Долучилися до заходу і студенти Донецького національного технічного університету.

Під час події відбудеться презентація проекту «Соціальний і кар’єрний підйом для внутрішньо переміщених молодих жінок і дівчат» від ГО «Взаємодія Плюс» за підтримки Посольства Фінляндії в Україні, у якому можна буде взяти участь.

Спікер майстер-класу Лариса Самосьонок, директор проектного офісу ГО «Взаємодія Плюс», бізнес-тренер, розповіла присутнім, яким чином молодий підприємець може впоратися з усіма ризиками, які існують підводні камені малого бізнесу та що з ними робити, а також про те, як побороти страхи та почати власну справу. Серед іншого, були озвучені лайфхаки, які використовує реальний підприємець малого бізнесу, а завершився виступ Лариси розповіддю про те, чим робота в малому бізнесі краща за корпоративну кар’єру.

Спеціальним гостем заходу став запрошений підприємець, який поділився реальним досвідом ведення власного бізнесу, історіями успіху, помилками та секретами успішної підприємницької діяльності.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу