У Покровську пройшло відкриття фестивалю #CoolФест «Навесні»  (15-3-2017)

Чотирнадцятого березня у великій залі палацу культури ПАТ «ШУ «Покровське» пройшов концерт-відкриття сучасного культурного заходу #CoolтурФест «Навесні» за участю відомих українських письменників, поетів і музикантів.

Фестиваль проводиться в рамках проекту «Обличчя міст», який започаткувала Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» та триватиме три дні – з 14 по 16 березня.

Відвідати концерт прийшла доволі широка аудиторія: студенти, співробітники та педагоги ДонНТУ, КІІ, педагогічного училища, учні та вчителі загальноосвітніх шкіл, просто зацікавлені мешканці міста та військовослужбовці.

Після представлення команди організаторів і координаторів проекту в нашому місті слово надали Сергію Жадану, який привітав присутніх, познайомив зі своїми колегами-учасниками фестивалю, після чого в ході творчої зустрічі продекламував декілька своїх віршів.

Письменник і сценарист Андрій Кокотюха презентував глядачам трейлер майбутньої кінострічки «Червоний», відкрив завісу тайни на деякі моменти її створення, а також розповів дещо про свою творчість і поділився планами на майбутнє.

Однак, захід недарма був заявлений як концерт, тому музичних композицій пролунало чимало. Зокрема, задавали настрій заходу виступи гурту «П@п@ Карло», Бориса Севастьянова та Олега Каданова. Виконувані ними пісні прийшлися до душі публіці, тож, вдячні слухачі не шкодували своїх оплесків для виступаючих.

В цілому ж, перший день фестивалю став яскравою та знаковою подією для всього нашого міста, подарувавши всім його учасникам масу емоцій і вражень. Однак, попереду ще два насичених дні, тому не проґавте можливості долучитися до цікавого світу літератури та творчості!

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу