Тренінг «Практичні аспекти створення студентських компаній» від стартап-школи  «Sikorsky Challenge» в ДонНТУ

25-4-2018    Події    126

У Донецькому національному технічному університеті протягом двох днів проходив заключний тренінг для слухачів першого набору стартап-школи «Sikorsky Challenge». Захід відбувся в рамках проекту «Модель стартапів «Sikorsky Challenge» об’єднує Донбас», фінансово та організаційно підтриманого проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Тема тренінгу – «Створення студентських компаній: практичні аспекти».

Тренер Олексій Струцинський розповів молоді, як формується портрет клієнта та канали збуту продукту, як проходить процес вибору та подальша робота з ними, пояснив, що являє собою структура бізнес-моделі та який зв’язок існує між ринком і споживачем, а також на реальних прикладах обґрунтував, наскільки важливою є роль маркетингу проекту. Окремо розглянули помилки стартапів і причини їх гибелі, а також особливості фінансів стартапів, написання бізнес-плану та організацію безпосередньо підприємства.

Під час тренінгу учасники виконували багато практичних завдань, а по його закінчені Олексій Струцинський побажав молоді, аби вона не втратила свого ентузіазму та постійно працювала над вдосконаленням ідеї. Зі свого боку ментор пообіцяв всіляко підтримувати й спрямовувати їх роботу.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу