Тестовий запуск системи радіомовлення ДонНТУ  (16-11-2016)

Сьогодні, 16-го листопада, з нагоди Міжнародного дня працівників радіо, телебачення та зв’язку був проведений тестовий запуск системи радіомовлення Донецького національного технічного університету.

Ведучі ефіру, студенти Семен Лойко (ФМЕХТ) і Надія Кірєєва (ФКНТ), із приміщення радіорубки анонсували заходи, що проходитимуть найближчим часом в університеті та інституті. Приємною несподіванкою для студентів і співробітників стали енергійні та підбадьорюючі музичні композиції, що звучали у коридорах під час перерв.

За словами самих ведучих, прямий ефір став для них дуже хвилюючим і відповідальним моментом, адже подібного досвіду вони ще не мали. Тим не менше, молодь сповнена натхнення та ентузіазму, зацікавлена у подальшому розвитку та самовдосконаленні. До речі, у найближчих планах активістів – налагодити регулярність роботи радіо, відкрити власний YouTube-канал і завершити технічне оснащення корпусів необхідним обладнанням.

Тож, ми так само запрошуємо усіх талановитих і небайдужих, хто хоче зробити життя вишу більш динамічним і цікавим, до участі в роботі молодіжного радіо. Ми чекаємо саме на вас!