Такого льодова арена «Альтаїр» ще не бачила!  (14-12-2016)

Відгримів дебют першокурсника, на якому пройшло нагородження наших спортсменів – студентів і викладачів. Віктор Захаров, нападник ХК «Донбас», запросив всіх на домашні матчі української хокейної ліги до Дружківки. У нашому університеті були раді такому незвичайному подарунку, тому, зібравши всіх любителів хокею, команда ДонНТУ в складі студентів і викладачів вирушила 9-го грудня на хокей.

Хокейний клуб «Донбас» надав свій клубний автобус для даної поїздки, за що варто сказати спасибі організаторам. Дорога на матч видалася веселою. В автобусі панував гарний настрій, а також звучали різні пісні.

Прибувши на льодову арену та розмістившись у своєму секторі, який для нас виділив клуб, всі стали чекати на початок матчу. І ось команди «Донбас» (Донецьк) і «Витязь» (Харків) вийшли на лід. Глядачі на трибунах дуже голосно зустріли команди. Після того, як прозвучав державний гімн, гра розпочалась. Фан-сектор донеччан підтримував наших хокеїстів кричалками, але ДонНТУ також не відставав.

Вже на перших секундах запал пристрастей був такий, що шайба не витримала та вискочила за межі майданчика прямо на трибуни. До речі, сувенір дістався юним уболівальникам. Перший період був не багатий на голи. Лише одна шайба влетіла у ворота суперників, і сталося це на восьмій хвилині. У перерві наші вболівальники ходили до буфету, де купували чай, печиво та інші ласощі. Другий період був менш напруженим, але не менш багатим на події. На 25-й хвилині у ворота влетіла друга шайба, а під кінець періоду рахунок став 3:0. Команда ДонНТУ не жаліла себе і вболівала за ХК «Донбас» з усіх сил. Відчутна підтримка принесла свої плоди, і в третій двадцятихвилинці суперник поплив. П’ять шайб побувало у воротах харківської команди. Радості не було меж. «Витязь» зміг забити гол престижу наприкінці матчу.

Після матчу трибуни переповнювала радість від перемоги. У той час, як всі вболівальники залишали арену, команда ДонНТУ була запрошена на лід. Там всі ми фотографувалася з воротами, на фоні льоду й не тільки. Зрозуміло, після того, як емоції трохи вщухли, було зроблено загальне фото за участі представників ХК «Донбас». Після закінчення фотосесії ми сіли в автобус і вирушили додому.

Як на мене, позитивні емоції залишилися у всіх. Ми б хотіли ще раз побувати всією командою на матчі донецького клубу. Хочу висловити величезну подяку хокейному клубу «Донбас» за цю поїздку.

Тільки Донбас і тільки перемога!

Семен Лойко,
ст. гр. МБ-13