Святкування Дня гірничого факультету

21-5-2018    Події , Преміум-новина    328

Кожен свій День народження талановита молодь найстарішого факультету Донецького національного технічного університету – гірничого – відзначає яскраво й неординарно. Ось і цьогорічний святковий концерт вкотре потішив глядачів і подарував їм масу позитивних емоцій і вражень.

Окрім студентів і співробітників ДонНТУ, гостями заходу стали учні загальноосвітніх закладів м. Покровська та області. Розпочався концерт традиційно теплими словами привітань від першого проректора ДонНТУ Леоніда Бачуріна та декана гірничого факультету Сергія Подкопаєва. Заступник декана ГФ Євген Тюрін відзначив почесними грамотами студентів-активістів, а проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Воропаєва нагородила дипломами найкращих учнів-учасників конференції молодих науковців «Свіжий подих», що проходила того ж дня в університеті.

Після цього розпочалася безпосередньо розважальна програма: і цікавий інтелектуальний конкурс із солодкими подарунками, і запальні танці, і зворушливі пісенні номери. Певна річ, не обійшлося без жартів: представлений яскравий КВК став, без перебільшень, родзинкою всієї програми й викликав буквально сльози сміху на очах присутніх і шквал оплесків.

Одним словом, все було на високому рівні. Що цікаво, майже повністю свято було підготовлене саме дівчатами-гірнячками, що стало яскравим доказом їх численних талантів, життєлюбства та невгамовної енергії.

Катерина Щербакова,
фахівець реакційно-видавничого відділу