Святкування Дня факультету КHТ

30-5-2018    Події    27

Факультет комп’ютерних наук і технологій Донецького національного технічного університету відсвяткував свій День народження, яскраво розпочавши весняну плеяду днів усіх факультетів університету.

Так, велика похила зала зібрала у своїх стінах студентів, викладачів і співробітників, аби всі вони змогли поринути в неповторну атмосферу свята та отримати заряд позитивних емоцій і вражень.

Із вітальним словом до присутніх звернувся декан ФКНТ Сергій Ковальов і завідувач кафедри філософії Микола Нікульчев. Після цього подяками нагородили найбільш активних студентів факультету.

Що ж до концертної програми, студентський актив факультету креативно підійшов до концепції заходу в цілому й запропонував присутнім здійснити мандрівку часом і спробувати змінити хід подій. Яскраві образи, вдалий гумор, артистизм і оптимізм учасників – все це виглядало нетривіально та доречно. Театралізовані сценки доповнювалися пісенними виступами й запальними танцювальними постановками талановитої молоді, які не залишили байдужими нікого із присутніх у залі.

В цілому, все вийшло дуже яскраво та жваво. А самі ж студенти ФКНТ знову довели, наскільки різноплановими й талановитими є молодь ДонНТУ, незважаючи на  спеціальність.

До того ж, у рамках святкування Дня факультету комп’ютерних наук і технологій в Донецькому національному технічному університеті  для школярів НВК №1 м. Покровська та ЗОШ №12 студентами та співробітниками ФКНТ було проведено майстер-класи з 3D-моделювання та створення комп’ютерних ігор, а також організовано розважальну програму із використанням новітнього обладнання, отриманого в рамках участі ДонНТУ у проектах GameHub і Tempus.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу