Студреспубліка на Донеччині. Перший день  (18-2-2017)

Сімнадцятого лютого  2017 року в КПОДМСОК «Перлина Донеччини» відбулася грандіозна подія –  розпочалась триденна робота над основними тенденціями розвитку та індустріалізації Донецького регіону в рамках проведення регіонального етапу Всеукраїнської зимової Студентської республіки Донеччини 2017.

На урочистому відкритті всіх привітала виконуюча обов’язки голови обласного комітету профспілки працівників освіти та науки Тетяна Михайлівна Заморська, побажавши учасникам сил, наснаги, творчих і креативних ідей. Також вона зазначила, що студентство – це майбутнє країни, тому саме молодь будує край, у якому їй жити.

Також привітали учасників експерти: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту Красноармійського індустріального інституту Донецького національного технічного університету Вікторія Олександрівна Ткач; кандидат економічних наук, докторант Донбаської машинобудівної академії Олександр Сергійович Камушков; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту, заступник голови громадської організації «Молодь Сходу України» Оксана Юріївна Ступак; кандидат економічних наук, доцент кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій Донбаської державної машинобудівної академії Ігор Ігорович Сташкевич і Костянтин Петрович Воробйов, заступник голови Донецького регіонального відділення Української спілки промисловців і підприємців.

Після урочистостей студреспубліканці приступили до плідної роботи над активними економічними проблемами нашого регіону.